4 березня о 12:30 в Сумському прес-клубі команда «Антикорупційного штабу» проведе презентацію свого онлайн-інструменту «Антикорупційна карта ремонтів».
29 січня об 11:00 у Сумському прес-клубі відбудеться брифінг для представників ЗМІ голови Сумської обласної ради Володимира Токаря.
Шановні колеги, проект зі сприяння реформованим ЗМІ продовжує серію тренінгів для місцевих видань.   24-25 січня запрошуємо редакторів   реформованих медіа Сумської, Харківської, Дніпропетровської та Херсонської областей до Харкова, де відбудеться дводенний тренінг на  тему  «Організація ефективної рекламної служби редакції. Як…
13 грудня о 13:00 у приміщенні Сумського прес-клубу відбудеться презентація краєзнавчої настільної гри «Подорожуємо Сумщиною».
На заході буде презентовано інформаційну компанію з інструкціями та настановами, які мають на меті допомогти в розвитку соціальної згуртованості та отриманні якісних соціальних послуг.
Сім років художня галерея «Наша на Псільській», що розташована у нижній частині католицького храму в Сумах, знайомила відвідувачів із мистецтвом. З 2012 року в галереї було проведено близько 50 виставок з живопису, скульптури, фотографії, культурно-історичного напрямку. Влітку у дворику біля…
відбудеться в Сумах 24 вересня, 17.00 Конгрес-центр СумДУ (вулиця Покровська, 9/1), зал «Сингапур» (2 поверх, аудиторія 220)
27- 28 ВЕРЕСНЯ 2019 у Харківському прес-клубі відбудеться дводенний тренінг на тему: Газета як конкурентний медіа продукт: як оновити верстку та підходи до контенту? На навчання запрошуємо редакторів реформованих газет та дизайнерів (дві особи з редакції).
25 вересня об 11.00 у конференц-залі готелю «Рейкарц» відбудеться  медіа-дискусія на тему «Що чекає завтра місцеві ЗМІ: шляхи успішного виживання».
Понеділок, 16 вересня 2019 15:18

Навчимо дітей спілкуватися

Шановні батьки! Прагнете, аби ваші діти не лише сиділи за гаджетами, а вміли орієнтуватися в нинішньому світі медіа та розмовляти, а не тільки «лайкати»? Допитливі діти! Хочете бути сучасними, уміти спілкуватися та любите солодкий чай з печивом? Тоді вам –…
Сторінка 1 із 16