Середа, 14 липня 2021 04:48

Ефективні приватизація та оренда майна – крок до успішної економіки

Приклади роботи Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях.

Прес-конференція з цієї теми за участі заступника голови Фонду державного майна України Костянтина КОШЕЛЕНКА відбудеться 16 липня, у п’ятницю, об 11.00 у пресзалі Сумського пресклубу за адресою Покровська площа, 13 (2 поверх).

Які інвестиційні об’єкти Сумщини є привабливими сьогодні? Які приклади успішної приватизації на рахунку Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області? Як загалом працює Регіональна дирекція? У чому принципова відмінність управління комунальним і державним майном? Про це та інше журналістам розкажуть доповідачі: заступник голови Фонду державного майна України Костянтин КОШЕЛЕНКО, який також поділиться враженнями від  роботи підрозділу ФДМ у області, та в.о. заступника начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр ЄФІМЕНКО.

Запрошуємо до спілкування!

Чекаємо 16 липня об 11.00.