Неділя, 16 січня 2022 19:25

Тренінг «Співпраця локальних медіа з ГО та проведення адвокаційних кампаній»

21 січня Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує редакторів/ок та журналістів/ок реформованих ЗМІ Сумської області на тренінг із налагодження співпраці місцевих медіа та громадських організацій з метою проведення адвокаційних кампаній.

Чому так складно було протистояти нашим газетярам Укрпошті в час передплати? Можливо, тому, що медійники, часто захищаючи інших, не навчилися належним чином представляти свої інтереси? А зробити це можна, освоївши адвокацію.

Ті, хто був на вебінарі з цієї теми, пригадає: було цікаво! Тепер маємо можливість поспілкуватися «наживо» - офлайн. Долучайтеся! З нами знову буде тренерка Вікторія Безсмертна, експертка, голова ГО «Інститут Креативних Інновацій»

 Під час тренінгу учасники дізнаються про напрямки співпраці місцевих громадських організацій з локальними ЗМІ, розглянуть приклади успішних адвокаційних кампаній в місцевих громадах та  навчаться їх планувати.

Реєстрація на тренінг за посиланням: https://ngo.zt.ua/advosm

Програма тренінгу надсилається зареєстрованим учасникам/цям.

Учасники забезпечуються харчуванням, проїзд для учасників з районів відшкодовується.

ВІД СУМСЬКОГО  КООРДИНАТОРА: БУДЬ ЛАСКА, РЕЄСТРУЙТЕСЯ ШВИДШЕ – МЕНІ ЗАМОВЛЯТИ ОБІД J) !!!

 

Тренінг відбудеться в готелі "Reikartz Суми", вул. Воскресенська, 1

Реєстрація з 10.00

 

Довідки: 0985370337, 0509396017, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Алла Федорина, координаторка проекту в Сумській області

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми),  ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.