Середа, 22 червня 2022 08:40

Імена кращих юних авторів і назви кращих шкільних видань уже визначені

Конкурс шкільних видань і юних авторів Сумщини, що відбувся в рамках Фестивалю «Медіасвіт веде у всесвіт» підбиває підсумки!

Журі Конкурсу виявилося майже одностайним у визначенні переможців і ми готові їх назвати.

28 червня оргкомітет запрошує учасників і їх наставників, педагогів і журналістів на онлайн зустріч, де будуть оголошені назви цьогорічних переможців у конкурсі шкільних видань; імена перших у номінаціях «Кращий автор шкільного видання» та «Кращий матеріал, спрямований на популяризацію української мови як чинника національної ідентичності, безпеки, конкурентоспроможності», а також у індивідуальному заліку – конкурсі юних авторів Сумщини на тему «Все буде Україна».

Отже, 28 червня о  10.55 приєднуйтеся до спілкування за посиланням:

https://meet.google.com/zxj-hikr-ydc

Нам прикро, що війна диктує свої вимоги, а відтак – заборонені масові заходи. Але сподіваємося, що зовсім скоро ми зможемо провести заплановану фестивалем екскурсію-квест на кафедру журналістики та філології Сумського державного університету. Адже девіз фестивалю «Кафедра журналістики та філології Сумського державного університету – школярам Сумщини» залишається актуальним і поза часовими рамками нашої акції.

Нагадуємо: Конкурс є складовою частиною фестивалю «Медіасвіт веде у всесвіт», організованого кафедрою журналістики та філології Сумського державного університету в партнерстві з громадською організацією «Сумський прес-клуб» за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної організації Національної спілки журналістів України.