Четвер, 25 серпня 2022 13:49

Редакції місцевих видань і проектна діяльність для громад: три історії успіху

29 серпня о 12.00 відбудеться офлайн-онлайн презентація трьох міні-проєктів, що їх реалізували для своїх громад три редакції Сумщини.

Це стало можливим завдяки основному проєкту – «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад». Він  став цікавим для учасників не лише з позицій отримання нових знань, проєкт запропонував практичну можливість реалізації ідей редакцій і напрацювання навичок роботи над грантовою ідеєю/проєктом у реальному часі. Відбувся конкурс проєктів, були визначені переможці, вони отримали кошти на виконання своїх задумів і – змогли це зробити.

Ямпільське інтернет-телебачення, Білопільська віртуальна фотовиставка, Липоводолинська книга про захисників Вітчизни – результати цих проєктів презентують їх керівники Олександр Соломко, редактор Ямпільського інформаційного агентства, Наталія Калініченко, редакторка газети «Білопільщина» та Наталія Шутько і Юлія Міщенко – виконавиці проєкту Липоводолинської газети «Наш край».

До онлайн виступів запрошені керівник проєкту, голова Асоціації професійних журналістів і рекламістів Житомирщини Ірина Новожилова та очільник Інституту креативних інновацій Андрій Сочинський.

УВАГА! ПРОХАННЯ АКРЕДИТУВАТИСЯ!

Акредитація проводиться за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14.00 28 червня.

У заявці потрібно вказати прізвище, імʹя, місце роботи, посаду, телефон та ел.адресу.

До 9.00 29 серпня онлайн учасникам буде надіслано посилання на зустріч, офлайн учасникам – повідомлено безпечну «позатривожну» адресу проведення презентації.

Журналістам із інших населених пунктів, які приїдуть на захід, проїзд відшкодовується за наявності квитків.

Запрошуємо до спілкування! Чекаємо зустрічі 29 серпня о 12.00.

 

Довідки: Алла Федорина, координаторка проекту в Сумській області

0985370337, 0509396017, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

...............................

Захід відбудется в рамках проекту Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми),  ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.