Вівторок, 15 листопада 2022 11:27

Фестиваль "Медіасвіт веде у Всесвіт" - новий старт!

16 листопада о 14.00 запрошуємо журналістів і освітян на онлайн пресконференцію з нагоди  старту фестивалю «Медіасвіт веде у всесвіт –23», який дає можливість творчого розвитку наших школярів. А ви можете допомогти їм дізнатися про таку можливість.

Цього разу вже вчетверте відбудеться конкурс шкільних медіа Сумщини. Але якщо на початку цей конкурс був самостійним, то минулого року він став частиною Фестивалю, що включив у себе й інші заходи для учнів. 

Фестиваль проходить під девізом «Кафедра журналістики та філології Сумського державного університету – школярам Сумщини». Нинішній рік, рік першого фестивалю, виявися важким роком війни. І саме вона стала основою багатьох дитячих робіт конкуру юних авторів. Проте у всіх творах стверджувалася основна тема конкурсу – «Все буде Україна».

Як відбувався фестиваль тривожної воєнної вести? Які блоки він включає? Якою буде головна тема нинішнього конкурсу юних авторів імені Василя Чубура? Які новації передбачає захід-23?

Про це та інше на пресконференції розкажуть співголова організаційного комітету фестивалю, доктор наук із соціальних комунікацій, завідуючий кафедрою журналістики та філології СумДУ, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Володимир Садівничий; координаторка фестивалю, координаторка ГО «Сумський прес-клуб»,   доцентка кафедри журналістики та філології СумДУ; заслужена журналістка України Алла Федорина; членкиня оргкомітету та журі, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри журналістики та філології СумДУ Алла Ярова. Також чекаємо на зустріч із переможницею попереднього конкурсу юних авторів вихованкою Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Олександрою Костюченко та її наставницею Іриною Романовою.

На запитання будуть готові відповідати членкиня журі конкурсу видань і авторів провідна фахівчиня кафедри журналістики та філології СумДУ, керівниця навчальної телестудії cтудTV «11 поверх» Раїса Стоян; куратори блоків Фестивалю: кандидатка філологічних наук, старша викладачка кафедри журналістики та філології СумДУ Олена Бондаренко; журналіст, аспірант, викладач кафедри журналістики та філології СумДУ Олександр Горда; доктор наук із соціальних комунікацій, заступник завідувача кафедри журналістики та філології СумДУ Ярослав Яненко.

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet:

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/xzx-sbdw-hvg

Чекаємо вас 16 листопада о 13.50.

Донесіть інформацію до наших школярів!