Четвер, 12 січня 2017 19:18

«Третя річниця Майдану. Хто наведе порядок у «сумському домі»?»

13 січня о 12.00 в обласному прес-клубі відбудеться прес-конференція за названою темою, ініційована громадськими активістами області.

«Правий сектор» Сумщини пропонує зробити глибинний аналіз ситуації  в області після річниці  Революції  Гідності. Що ми маємо? –  запитують промовці завтрашнього заходу: депутат Сумської обласної ради Віктор Дубінко, голова Сумського обласного штабу Національно-Визвольного Руху «Правий Сектор» Сергій Супрун і речник Сумського обласного штабу НВР «Правий Сектор» Олександр Хоменко. Оманливі наслідки, хронічні «недореформи», «хижий» реваншизм олігархату?Промовці мають намір вказати на численні факти протизаконної та відверто корупційної діяльності чиновників і посадовців різного рівня.  Зокрема, мова йтиме про те, як
«людина року» Ігор Молоток за допомогою Шосткинської міськпрокуратури намагається захопити «Шосткаагролісгосп»; про крадіжки якісного лісу;  про катастрофічну ситуацію в Охтирській обласній спецлікарні №2; про «зубожілих» правоохоронців нашого регіону та інше.
 
До участі запрошуємо всі ЗМІ. Засідання відбудеться 13 січня, у п᾽ятницю, у прес-залі обласного прес-клубу –
м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.Початок о 12.00.