Неділя, 25 червня 2017 08:24

Зустріч з німецькими журналістами в СумДУ

26 червня о 10:00 в Сумському державному університеті відбудеться зустріч з німецькими журналістами Ingo Petz та Clemens Schöll.

Розмова вестиметься про:
- роль журналістів у демократичному суспільстві;
- причини кризи довіри до ЗМІ;
- значення журналістських стандартів;
- вплив Інтернету й соціальних мереж на журналістику;
- сприйняття України на Заході;
- ефективність російської пропаганди в Німеччині;
- голос України за кордоном і те, як зробити його чутнішим й переконливішим;
- а також про багато іншого.

Вхід вільний.

Зустріч відбудеться у понеділок, 26 червня, о 10:00 в Сумському державному університеті (головний корпус), вул. Римського-Корсакова, 2, аудиторія 1105.

Ingo Petz понад 15 років працює як журналіст-фрілансер, в тім числі для впливових німецькомовних газет Süddeutsche Zeitung, Frankfurter Allgemeine Zeitung та Der Standard. Як політичний аналітик і коментатор часто дописує у наукові журнали «Osteuropa» та «Internationale Politik». Автор кількох книжок („Kiwi Paradise“, „Cucko Clocks in Baku“). Тематика його публікацій сягає від політики й культури, футбольної фанкультури, яхтових перегонів та дизайну до літератури, інтелектуальних дебатів та субкультур. З 2006 р. є членом правління Німецько-білоруського товариства.

Clemens Schöll має понад 15 років досвіду проведення тренінгів для журналістів та керівництва проектами журналістських обмінів. Тривалий час був директором програми «Medien – Mittler zwischen den Völkern» (“Медіа - посередники між народами”) для журналістів з нових країн-членів ЄС, а потім і з країн Східного партнерства. Співпрацює з Deutsche Presseagentur. Член Німецької асоціації журналістів. Член журналістської мережі “n-ost”, метою якої є сприяння кращому висвітленню в німецьких медіа країн Центральної та Східної Європи.