Субота, 23 вересня 2017 08:52

Літо скінчилося, – підраховуємо добрі новини!

Чекаємо конкурсних матеріалів до 10 жовтня! 

Конкурс, оголошений у червні, добіг кінця – разом із літом, протягом якого ми закликали поширювати більше добрих новин.
Нагадувати, чим викликана тема конкурсу, певно, не варто, – це розуміє переважна більшість тих, хто творить і хто споживає створене. А от як ми реалізуємо те, що розуміємо, покажуть результати конкурсу.
Нагадаємо: конкурс проводився для ЗМІ – щодо балансу позитивних і негативних новин, і наші експерти відслідковували такий баланс (чи його відсутність).
Для авторів ми пропонували участь у боротьбі за першість у номінаціях «Краща позитивна новина» – інформаційний (новинний) матеріал та «Позитивний герой» – замальовка, портретне інтерв᾽ю, нарис про людину, який викликає у споживача відчуття оптимізму, віри в життя та у вирішення суспільних чи особистих проблем.
Для авторів чи колективів авторів є номінація «Позитив-проект медіа» – цикл матеріалів, підготовлених за відповідним медіа-проектом.
Ми чекаємо на ваші матеріали до 10 жовтня включно. Подавайте їх за адресами: Сумський прес-клуб, Покровська площа, 13, м. Суми, 40030 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
На листах слід робити позначку «На конкурс «Літо добрих новин».
Детально про конкурс читайте у оновленому положенні (наприкінці літа ми вирішили додати останню номінацію позитив-проекту, про яку спочатку не йшлося) – http://mediakolo.sumy.ua/the-media/community/346-lito-dobrykh-novyn-polozhennya-pro-konkurs-na-krashchi-zhurnalistski-materialy-ta-proekty-z-pozytyvnoiu-tonalnistiu.html
Чекаємо на ваші роботи!