П'ятниця, 17 листопада 2017 05:44

Фотопроект «Ми живі…»

21 листопада о 18.00 у Конгрес-холі СумДУ відбудеться відкриття виставки фотопроекту «Ми живі…» студентів Молодіжного медіа-центру прифронтового міста Мар᾽їнка за підтримки благодійного фонду «Діти Дітям».

Виставка об᾽єднала роботи восьми підлітків 14-16 років, які живуть у Мар᾽їнці та Красногорівці, очевидців руйнування українських міст і селищ на Добасі.

Учасниці: Ліза Науменко, Анастасія Трофимчук, Іванна Закревська, Олександра Олесова, Людмила Лисенко, Лера Зубарєва, Руслана Абросимова, Мирослава Трофимчук.

Фотопроект «Ми живі…» – про дітей, вирваних із дитинства та поміщених у контекст війни.

Раніше виставка була представлена у креативному просторі IZONE, Київ, у рамках проекту «Донбаські Студії» у партнерстві з фондом IZOLYATSIYA.

Организатори проекту:

 БО «Благодійний фонд «Діти Дітям» – адресна допомога дітям-сиротам, сім᾽ям з важкохворими дітьми та дятям, які постраждали в наслідок війни на Сході.

БО «Благодійний фонд «Місія Подих Надії» – фонд реалізує грантові проекти з надання  психологічної та гуманітарної допомоги мешканцям Мар᾽їнки та Красногорівки.

Партнер  проекту:

Конгрес-Центр СумДУ – простір для проведення різноформатних заходів на базі 14 тематичних залів із сучасним мультимедійним і звуковим обладнанням.