Понеділок, 05 лютого 2018 11:36

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014-2016 роки. Презентація результатів Сумської області

Засідання «круглого столу» за такою темою відбудеться 7 лютого о 13:00 у прес-залі Сумського прес-клубу (м. Суми, Покровська площа, 13, 2-й поверх).

Захід проводиться у рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС». Одним із результатів проекту є розрахунок Індексу для проведення порівняльного оцінювання євроінтеграційного економічного поступу регіонів України, під яким розуміється ступінь зближення регіональних економічних систем з ЄС.
 
У програмі  «круглого столу»:
• презентація звіту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні 2014-2016: три роки на шляху до єдиного європейського економічного простору» та представлення результатів дослідження розрахунку Індексу ЄЕП за 2014-2016 роки  Сумської області;
• аналіз показників поглиблення торговельно-економічних зв’язків регіону з ЄС, що відображають досягнення першочергових завдань торговельно-економічної інтеграції з ЄС;
• аналіз дій регіональних органів влади з реалізації економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та впровадження поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ);
• обговорення рекомендацій щодо підвищення рейтингу регіонального значення ІЄЕП та покращення тенденцій економічного розвитку регіону в контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ в області.
 
До участі у заході запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування, бізнесу, організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ, дослідники та науковці у сфері економіки, зацікавлені представники громадськості та громадські експерти, представники засобів масової інформації.

Проект реалізується Поліським фондом міжнародних і регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з громадською організацією «Бюро правничих комунікацій» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).
Організатор заходу: ГО «Бюро правничих комунікацій»,
контактна інформація - Володимир Харченко (тел.: 097 118 9178).