Вівторок, 13 лютого 2018 15:19

«Радійте життю», або чи існують можливості виходу зі світу «виживання» у сфері дитячої онкології

Прес-конференція на цю тему відбудеться 15 лютого о 12.00 у Сумському прес-клубі. 

Головним аспектом спілкування стане проведення благодійного заходу «Радійте життю!». Його організатори сподіваються, що захід перетвориться на маленьке свято перемоги малюків і дорослих, лікарів, родичів хворих і всіх, хто практикує допомогу у складних життєвих обставинах.

Саме 15 лютого відзначається Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day, ICCD). Тож промовці –  голова громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана СМОЛЬНИКОВА,  генеральний директор ТОВ РВК «BINGO» Тетяна КУПРІЙЧУК (м. Суми). Також планується участь  представників   генерального партнера ТОВ «Пластікс Україна»(м.Київ) ,  Українскої Асоціації Візуальної Індустрії (м.Київ) і Сумського об′єднання роботодавців.

Будуть порушені питання життя у період лікування та після; труднощі, які треба долати в цей період; досвіду громадської організації «Батьки онкохворих дітей» і тих позитивних практик, що відрізняють нас від інших регіонів України та зменшують фінансовий тягар сім’ї у сфері дитячої онкології.

Захід «Радійте життю», сподіваются організатори, також сприятиме вирішенню проблем зазначеної аудиторії.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

 

Також до спілкування запрошені батьки дітей з онкологічним діагнозом, спеціалісти соціальної сфери, реабілітації, освіти, медицини, волонтери, юристи.

Засідання відбудеться 15 лютого, у четвер, у прес-залі обласного прес-клубу –

м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12.00.

*******

Громадська організація «Батьки онкохворих дітей», м. Суми, Сумської області, Україна, об’єднує  батьків  дітей з онкопатологією, а також батьків, які втратили дітей.  Організація була створена у вересні 2011 року. Сприяємо у соціальній адаптації сімей, що виховують дітей з онкологічним діагнозом,  матеріально-технічній підтримці онко-гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні (СОДКЛ), висвітлюємо проблеми  дитячої онкології в ЗМІ. Ми допомогаємо онкохворим дітям  та їх сім’ям пережити тривалу і тяжку хворобу,  яка позбавляє їх дитинства, а інколи, життя.

Рекламно-виробнича компанія «BINGO»  спеціалізується у на послугах івенту, поліграфії, брендінгу та дизайну, реклами. Займає провідне місце серед інших рекламних фірм України. www.bingoreklama.com.ua