Неділя, 25 березня 2018 14:00

Дізнайтеся про проблеми бізнесу в учасників форуму!

27 березня о 10 годині відбудеться прес-конференція учасників Форуму ділових кіл України.

Як було анонсовано, цього дня об 11-ій годині  представники найактивніших бізнес-асоціацій України, громадського сектору, представники різних форм власності, сільськогосподарських фермерських колективів і представники малого та середнього бізнесу почнуть обговорення проблем свого сектору в економіці країни на Форумі ділових кіл України.

Що спонукало до зібрання форуму? Які загрози бачать підприємці в політиці держави? Які варіанти розвитку стосунків між владою та класом, що робить свій значний внесок у розвиток країни, прогнозують учасники форуму? Чого очікують від зібрання?

Про це говоритимуть із журналістами Богдан Мосунов, керівник  ГО «Молодь та підприємництво» (м.Суми); Борис Коган, голова Ради підприємців при Сумській облдержадмінінстрації (м.Суми); Віктор Лазар,  представник органу сторони роботодавців у Чернігівській області (м.Чернігів); Любомир Чорній,  залучений експерт CIPE Ukraine – Центру міжнародного приватного підприємництва (Center for International Private Enterprise, модератор форуму (м.Київ); Олександр Пліва,  представник Реанімаційного пакету реформ (м.Київ).  

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ЗМІ.

Захід відбудеться 27 березня у приміщені Конгрес-холу Сумського державного університету за адресою: м.Суми, вул. Покровська, буд.9/1, 2 поверх, великий зал засідань.

Початок о 10.00.