Вівторок, 29 травня 2018 03:39

«Як парламентські партії комунікують з своїми виборцями у соціальних мережах»

30 травня 2018 року о 12.00 у Сумському прес-клубі (Покровська площа, 13, 2 поверх)  відбудеться публічна дискусія на цю тему. Захід присвячений презентації результатів аналізу активності парламентських партій в Сумській  області.

Під час заходу представниця Громадянської мережі ОПОРА Ірина СТЕГНІЙ представить результати моніторингу регіональних Facebook сторінок парламентських партій. Розкаже, яка партія найбільш активна у cоціальній мережі Facebook, які теми найбільш популярні та які місцеві та національні політики найчастіше згадуються партіями у їх повідомленнях.
Також відбудеться обговорення шляхів налагодження кращої взаємодії партійних осередків із виборцями, звітування та відкритості партій у міжвиборчий період.
 
Запрошуємо представників політичних партій, громадських активістів, журналістів і небайдужих громадян долучитися до дискусії!
 
Захід відбудеться в рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.
 
За коментарями звертайтеся:
Ірина Стегній, Громадський консультант ОПОРИ в Сумській області
тел.: +380663055190
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)