П'ятниця, 03 серпня 2018 04:19

«Захист споживачів фінансових послуг: як покращити становище українців»

 9 серпня відбудеться засідання Харківського прес-клубу за участі Сумського, Полтавського та Дніпровського прес-клубів  за цією темою.

Участь у прес-конференції візьмуть:

-          Юлія Вітка, заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»: вступне слово

-          Руслан Демчак, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності: Чому український споживач фінансових послуг не захищений та що може покращити його становище.

-          Тетяна Бурак, експерт із захисту прав споживачів фінансових послуг Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»: Як буде працювати фінансовий омбудсмен, щоб захистити споживачів фінансових послуг в Україні.

До обговорення пропонуються також  питання:

  • З яких питань фінансові установи найчастіше порушують права українських споживачів фінансових послуг.
  • Які законодавчі зміни необхідні для захисту споживача фінансових послуг в Україні.
  • Хто такий фінансовий омбудсмен та як установа фінансового омбудсмена  буде працювати, щоб захистити споживачів фінансових послуг в Україні.
  • Чим відрізнятиметься вирішення спорів у позасудовому порядку, через установу фінансового омбудсмена, від судового розгляду.
  •  Які проблеми вирішить створення установи фінансового омбудсмена в Україні та чому буде вигідно, в першу чергу, для споживачів фінансових послуг.

Місце проведення: Харків, вул. Сумська, 72, медіацентр «Время», 2-й поверх Бізнес-центру Platinum Plaza

За програмою:

12:30 – 13:00 Реєстрація / вітальна кава

13:00 – 14:30 Засідання

14:30 – 15:30 Обід

Сумські журналісти їхатимуть спеціально орендованою маршруткою.

Прохання акредитуватися до 12.00 понеділка – 6 серпня за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

вказавши: прізвище-ім′я, назву медіа, веб-сайт ЗМІ, загальний e-mail ЗМІ, робочий телефон ЗМІ, номер свого мобільного телефона,  особистий e-mail

 Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Трансформація фінансового сектору в Україні».

Додаткову інформацію про засідання Харківського прес-клубу можна отримати за телефонами:

(044) 490 6988/90, (050) 913 6835, (050) 302 4677.