Понеділок, 13 серпня 2018 09:50

Медреформа на Сумщині: як встигнути до кінця року?

 16 серпня об 11:00 у «Сумському прес-клубі» (м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх) відбудеться дискусія для ЗМІ «Медреформа на Сумщині: як встигнути до кінця року?».

Ключові виступи:

Сергій Бутенко– начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації 

Володимир Горох– головний лікар КЗ СОР Сумська обласна клінічна лікарня

Галина Хомета– головний терапевт, Управління охорони здоровя Сумської обласної державної адміністрації,

Запрошені: представники міських адміністрацій області, лікарі, громадські активісти.

Реформа первинної ланки медицини має завершитися до кінця 2018 року. За задумом, це дозволить кожному пацієнту отримати кращі послуги, а державі оплачувати роботу тільки тих лікарів та закладів, які справді лікують людей.  Адже з наступного року заклади, які надають послуги первинної медицини, отримуватимуть гроші за кожного підписаного пацієнта.

15 серпня закінчується друга хвиля підписання договорів з Нацслужбою здоров’я. Ті, хто не встигне це зробити, матимуть можливість долучитися до реформи наприкінці року, виконавши умови НСЗУ.

Український кризовий  медіа-центр та програма #USAID_ВзаємоДія! запрошують до дискусії представників ОДА та міст області, керівників медзакладів,  експертів, аби знайти відповіді на такі питання:

  • Які результати впровадження реформи у області?
  • Скільки медзакладів області долучилися до реформи під час другої хвилі?
  • Що потрібно для пришвидшення темпів впровадження медреформи у області?
  • Якою є роль Обласної адміністрації у впровадженні реформи та наскільки ефективно вона її виконує?
  • Чи встигне Сумська область вступити у реформу до кінця 2018 року?

Модератор – Роман Вибрановський, керівник напрямку комунікації реформ Українського кризового медіа-центру

Прохання акредитуватися за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 11.00 15 серпня.

 Для журналістів районних видань є можливість відшкодування транспортних видатків (приїзд на захід в м. Суми та повернення)

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» —п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.