Субота, 25 серпня 2018 03:42

Як і чому «згорають» наші ліси?

27 серпня о 14.00 у Сумському прес-клубі відбудеться прес-конференція  учасника  робочої групи з  питання реформування підходів до управління лісовими ресурсами (Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства  України від 10 квітня 2017 року № 200)   Данііла МАЛАНДІЯ.

Злочин чи тупість? Навіть персональна увага Прем’єр-міністра  до лісової галузі залишає їх байдужими. Вони відмовляються від грошей, хоча  на всіх кутах кричать, що їх не фінансують. Вони готові скоріше збанкрутувати,  ніж зламати свої корупційні схеми  - таким є  “конструктив" сумських лісівників, вважає промовець.

«Деякі деталі роботи нашої групи у контексті підривної діяльності сумських лісівників та їх керівництва я надам на прес-конференції, - обіцяє Даніїл МАЛАНДІЙ. - Також пресі будуть надані відомості про факти зловживань деяких підприємств всеукраїнського масштабу та як у своїй діяльності вони спираються на наших земляків. Ці факти задокументовані, і саме зараз на території Сумської області йде судовий процес, метою якого, зокрема, є висвітлення злочинної змови чиновників на сировинному лісовому ринку».

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 27 серпня, у понеділок,  у прес-залі обласного прес-клубу –

м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 14.00.