Вівторок, 02 жовтня 2018 03:45

Нова версія «Машини часу»

Монографія Леоніда Мельника про індустріально-аграрний кластер, закритий 89 років тому, та його творця Миколу Неплюєва.

3 жовтня о 12.00 у Сумському прес-клубі відбудеться презентація монографії професора, доктора економічних наук Леоніда МЕЛЬНИКА «Машина времени» Н.Н. Неплюева» та ще кількох останніх книг.

«Сьогодні, коли людство у ході ІІІ і ІV промислових революцій шукає шляхи переходу до «зеленої» економіки, із подивом приходиш до розуміння того, що багато компонентів прийдешнього суспільства незбагненним чином було вже реалізовано понад сторіччя тому в безпрецедентному за своїм змістом і результатами діяльності Хрестовоздвиженському трудовому братстві, заснованому на землі Сумщини видатним філософом і практиком Миколою Неплюєвим», - говорить Леонід Мельник. Які уроки ми можемо взяти у Братства сьогодні?

З журналістами спілкуватиметься автор «Машини часу» та люди, завдяки яким відбулося видання. А підготовлене воно за активної участі Валерія АВДАСЬОВА, директора народного музею Миколи Неплюєва у селі Воздвиженське. Фінансову підтримку виданню надала група компаній «Технологія» та її керівник Володимир ЗАЄЦЬ.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 3 жовтня, у середу, у прес-залі обласного прес-клубу –

м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12.00.