Середа, 14 листопада 2018 03:45

«Як допомагати саме тим, хто потребує?»

 Субсидії та інші види соціальної допомоги: підвищення адресності підтримки і контроль справедливості її надання – поточний стан, перспективи та особливості висвітлення у ЗМІ.

УВАГА, КОЛЕГИ! БУДЬ ЛАСКА, ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ОДНОДЕННОМУ ТРЕНІНГУ З ПИТАНЬ СУБСИДІЙ У КИЄВІ

Треніг відбудеться 6 грудня, з 10.00 до 16.30 у конференц-залі  готелю «Ібіс Сіті центр» (бульвар Шевченка, 25).

Його учасниками стануть представники Міністерства соціальної політики України, зокрема – Віталій Музиченко, генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки Міністерства соціальної політики України; представники Світового банку, журналісти центральних та регіональних ЗМІ.

Планується розглянути зокрема такі питання: Субсидії та інші види соціальної допомоги: підвищення адресності  підтримки та ефективний контроль за розподілом коштів платників податків; Європейський досвід запровадження ефективних систем контролю при наданні соціальної підтримки і перспективи його застосування в Україні;  Особливості  висвітлення соціальної проблематики та тематики соціального інспектування у ЗМІ – практичний аспект.

Учасникам відшкодовуються кошти за проїзд за наявності квитків; передбачені кава та обід.

ОСКІЛЬКИ КІЛЬКІСТЬ ЗАПРОШЕНИХ ВІД ОБЛАСТІ МАЛА, БУДЬ ЛАСКА, ПОДАВАЙТЕ СВОЇ ЗАЯВКИ НАПЕРЕД – пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Захід здійснюється в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» який впроваджується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.