Вівторок, 11 грудня 2018 11:57

Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

13 грудня 2018 року об 11.00 у Сумському прес-клубі відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам системи безоплатної правової допомоги, які надають правові консультації на місцях.

Під час заходу буде представлена інформаційна база, що функціонує за принципом відомої «Wikipedia», поповнюється правовими консультаціями з різних тем, що відповідають реальним запитам клієнтів системи; дає можливості для громадян отримати актуальні вичерпні правові консультації, що сприяєтиме посиленню правової спроможності та правової обізнаності українців.

«WikiLegalAid» дозволить пересічним громадянам знайти відповіді на правові питання, що їх цікавлять, не виходячи з дому, у зручний час, лише скориставшись інтернетом і перейшовши за посиланням. База статей постійно поповнюється і актуалізується співробітниками системи безоплатної правової допомоги, що робить використання «WikiLegalAid» зручним і надійним.

Детально про це розкажуть учасники презентації

ВАЛЕНТИНА ВОЛОБУЄВА, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області;

ОЛЕКСІЙ РИБАЛКА, начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області;

ВАФА ОКСЕНЕНКО, адвокат системи безоплатної правової допомоги.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

 Засідання відбудеться 13 грудня, у четвер,  у прес-залі обласного прес-клубу –

м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок об 11.00.