Четвер, 13 грудня 2018 09:41

Як допомогти школяру не загубитися у медіасвіті?

Презентація Регіонального професійного центру базової медіаосвіти та проекту, що має на меті підвищити медіаграмотність школярів і вчителів, відбудеться 14 грудня о 12.00 у Сумському прес-клубі. 

Проект «Регіональний професійний центр базової медіаосвіти» здійснює громадська оргнізація «МедіаКомпас» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Його метою є створення освітньої медіаплатформи з інформаційної грамотності у школах Сумської області. Цільова аудиторія проекту – школярі, молодь, учителі шкіл, широка громадськість у перспективі. Проект покликаний сприяти формуванню критичного мислення,  розумінню масмедійних впливів, а відтак – формуванню свідомого громадянського суспільства.

Про завдання проекту, вже проведені заходи, плани та загалом важливість медіаосвіти говоритимуть директорка  Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, співголова оргкомітету з проведення передбаченого проектом  обласного конкурсу шкільних видань  Вікторія ГРОБОВА та голова ГО «МедіаКомпас», доктор філологічних наук, завідувачка кафедрою журналістики та філології Сумського державного університету, керівниця проекту Олена ТКАЧЕНКО.

На запитання також готові відповідати кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики та філології СумДУ, менеджерка проекту Тетяна КОВАЛЬОВА та координаторка сумської експертної групи Інституту демократії імені Пилипа Орлика, координаторка Сумського прес-клубу, відповідальна за проведення конкурсу шкільних видань Алла ФЕДОРИНА.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 14 грудня, у п′ятницю, у прес-залі обласного прес-клубу –

м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12.00.