Понеділок, 24 грудня 2018 14:30

Рейтинг подій, що сталися у 2018 році у сфері захисту ВПО

26 грудня о  12:00  програма «Радник із питань ВПО» презентуватиме рейтинг подій, що сталися у 2018 році  у сфері захисту прав переселенців. Учасники заходу дізнаються про позитивні та негативні події, що вплинули на життя більше 1,5 мільйона українців у році, що минає.

Зокрема мова йтиме про роботу програми з компенсації неотриманого житла для переселенців – учасників АТО; про можливості отримання офіційного статусу для дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій. Ви почуєте історії успішного вирішення проблем переселенців у регіонах, які проілюструють позитивні зміни, з якими переселенці входять у новий 2019 рік.

Але існує й інший бік ситуації: дискримінація; позбавлення соціальних і виборчих прав; хронічні проблеми із забезпечення житлом; поширеність у суспільстві міфів і стереотипів стосовно тих, хто першими постраждали внаслідок військової агресії та окупації Росією українських територій.

На прес-конференції буде презентоване бачення необхідних рішень, які вже наступного року повинні бути прийняті державою заради відновлення справедливості щодо внутрішньо переміщених осіб.

У заході візьмуть участь радниця з питань ВПО в Сумській області Оксана ІВАНЦОВА та представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадськості.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 26 грудня, у середу,  у прес-залі обласного прес-клубу –

м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 12.00.

Програма «Радник з питань ВПО» здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

 

Контакти для ЗМІ:  

+38 (050) 61-38-037,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.