Понеділок, 25 березня 2019 04:37

Залишився один тиждень, аби надіслати матеріали і отримати призи

Нагадуємо: конкурс шкільних видань Сумщини добігає кінця і лише тиждень залишився, аби встигнути надіслати матеріали на нього. Не запізніться!

Чи знаєте ви, що в школі села Хмелів на Роменщині виходить газета з цікавою назвою «Мудрагелі»? А у Вільшанській школі Недригайлівського району видання має надзвичайно серйозну назву «Вісник парламенту». А які сайти створюють сьогодні у сільських школах! Наприклад,  у Степанівці Сумського району чи Овлашах Роменського. Журі конкурсу вже готується ретельно вивчати ці та інші видання. А оргкомітет тим часом нагадує: не запізніться, ще є тиждень для надсилання матеріалів. Чому б не позмагатися, а у підсумку – не поспілкуватися та не отримати призи?!
Конкурс шкільних видань – газет, радіопрограм, матеріалів сайтів, створених школярами чи за активної участі школярів,  стартував 14 грудня минулого року. Він є складовою проекту зі створення Регіонального професійного центру базової медіаосвіти, який здійснює громадська організація «МедіаКомпас» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Сумського державного університету в партнерстві з кафедрою журналістики та філології СумДУ,  ГО «Сумський прес-клуб» і обласним Департаментом освіти і науки.
Відповідно до умов, журі розглядатиме видання, що вийшли в світ з 1 вересня минулого року й до теперішнього березня включно. Останній день прийому робіт – 31 березня.
Які умови конкурсу та на які адреси і в якому форматі надсилати матеріали, зазначено у Положенні про конкурс, яке можна знайти за адресою http://mediakolo.sumy.ua/news/606-shkilni-vydannia-shykuites-do-zmahannia.html
Не прогавте можливість, юні журналісти (та керівники шкіл і гуртків)!