П'ятниця, 25 листопада 2016 04:08

Які вони, орієнтири молоді України

25 листопада в обласному прес-клубі відбудеться прес-конференція на тему «Які вони, орієнтири молоді України».

У 2016 році вперше за 25 років незалежності України з державного бюджету на заходи щодо національно-патріотичного виховання було виділено фінансування в розмірі 10 млн. грн.

На вихідних у Сумах збереться 70 активістів з різних куточків України на семінар «Орієнтири молоді України», організований Міністерством молоді та спорту та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА. Партнером заходу стала ВГО «Молодий Народний Рух».

Учасники прес-конференції Дмитро Лантушенко, начальник Управління молоді та спорту Сумської ОДА та Андрій Рибалко, голова Всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух» розкажуть про навчальний семінар «Орієнтири молоді», який відбудеться 26-29 листопада у м. Суми. Також поговоримо про перспективи державної політики в сфері національно-патріотичного виховання в Україні та області і про бачення громадських організацій викликів, що постають перед українською молоддю.

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Засідання відбудеться 25 листопада, у п’ятницю, у прес-залі обласного прес-клубу – м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх.

Початок о 13:00.