Середа, 02 жовтня 2019 10:46

3 жовтня об 11:00 у Сумському прес-клубі відбудеться презентація аукціону на підтримку галереї «Наша»

Сім років художня галерея «Наша на Псільській», що розташована у нижній частині католицького храму в Сумах, знайомила відвідувачів із мистецтвом. З 2012 року в галереї було проведено близько 50 виставок з живопису, скульптури, фотографії, культурно-історичного напрямку. Влітку у дворику біля храму відбуваються концертикласичної та сучасної музики, літературні вечори, майстер-класи, творчі зустрічі, а взимку - фестиваль Крижаних скульптур.

Нині галерея працює в обмеженому режимі й може припинити своє існування. Зсув ґрунту по периметру будівлі храму, просідання фундаменту, проникнення вологі у приміщення підвального поверху, де розміщена галерея, не дозволяє експонувати твори мистецтва. Без проведення ремонтних робіт галерея може зникнути, як зникають численні культурні ініціативи в місті.

Для збору коштів куратори галереї започаткували проект «Галерея потребує підтримки». Підтримати галерею зголосилися найкращі сучасні художники. У рамках проекту відбудеться «тихий» аукціон робіт українських та польських митців. Збори від продажу будуть спрямовані на ремонт галереї.

Спікери:
- отець Андрій Пальчик, настоятель римсько-католицької церкви у м. Суми
- Антон Дубодєлов - куратор галереї «Наша на Псельській»
- Вадим Дубодєлов - директор галереї «бюроАрт»

До участі запрошуємо всі ЗМІ.

Презентація відбудеться 3 жовтня, у четвер, у прес-залі обласного прес-клубу (м.Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх).
Початок об 11:00.