Середа, 27 травня 2020 16:26

Відеоміст Львів-Суми - про законопроекти стосовно медіа: що там із повноваженнями Національної ради?

Відеоміст Львів - Суми відбудеться у четвер, 28 травня 2020 року, о 12.00.Тема: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”

Промовці у Львові:
Андрій Дікальчук, редактор газети “Новини Прибужжя”, екскерівник телеканалу “Бужнет”;
Ірина Процик, завідувачка відділу радіомовлення ТРК "Перший Західний", програмна директорка радіо “Перше”;
Анатолій Шалаєв, ведучий телеканалу “Правда Тут Львів” .
Промовці в Сумах:
Інна Клишко, шеф-редакторка медіа-холдингу «Всі Суми Панорама медіа»;
Володимир Садівничий, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, медіаексперт Інституту демократії імені Пилипа Орлика;
Олександр Такул, менеджер філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Регіональна дирекція UA: Суми»;
Ігор Федоренко, експерт Сумського пресклубу, медіаюрист проєктів Тернопільського пресклубу.

Запрошуємо всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському і Сумському пресклубам двома способами:
• інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;
• електронною поштою – надіслати зауваження на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Усі ваші пропозиції – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка
Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі, Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з гуманітарної та інформаційної політики.

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).