Четвер, 06 серпня 2020 10:51

Хто поїде на Луганщину? Акредитуйтеся!

До уваги журналістів Дніпропетровської, Донецької, Луганської (частин, підконтрольних Україні), Харківської, Херсонської, Полтавської, Сумської областей!
Харківський прес-клуб запрошує 20-21 серпня 2020 року взяти участь у престурі на тему: “Досвід реформ на Луганщині”. Журналісти дізнаються про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей та громад.

Організатори на час престуру забезпечують харчуванням, готелем, засобами індивідуального захисту, відшкодовується також вартість квитків.
Вимоги до журналістів?
Підготовка за результатами поїздки цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій. Протягом 2 тижнів!!!
⏰Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА до 18.00 7 серпня. Можуть бути проблеми з квитками, тому швиденько акредитуйтесь.
❗Необхідно вказати: І П, назву населеного пункту, область, ЗМІ, посаду, телефон, електронну пошту та написати 2-3 мотиваційні речення. Заявки надсилати на адреси Харківського прес-клубу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
❗ТІЛЬКИ УЧАСНИКИ прес-туру отримають на свою електронну адресу підтвердження та програму заходу.
Програма наразі формується, але, сподіваємося, буде цікавою для вас.
Потрібно прибути до Сєвєродонецька до 8:00 20 серпня автобусом або поїздом (можна приїхати напередодні -19 серпня). Залізничним сполученням треба брати квитки до станції Лисичанськ. Маршрутки з Лисичанського вокзалу до Сєвєродонецька їдуть 15- 20 хвилин.
У зворотному напрямку квитки потрібно брати від залізничної або автостанції Рубіжне, після 15.30.
Обов»язково мати паспорт – дорогою буде кілька блок-постів.
Попередня програма
20 серпня 2020. Сєвєродонецьк - Станиця Луганська - Сєвєродонецьк.
8.00- від’їзд від готелю у Станицю Луганську. Дорогою проїжджатимемо село Смолянинове, яке нещодавно постраждало від лісової пожежі. Зупинка на п’ятнадцять хвилин.
10.00 - Життя на лінії розмежування. Як живе Станиця Луганська?
Відвідування Управління цивільно-військового співробітництва, КПВВ, Центру безоплатної правової допомоги. Зустріч з представниками місцевого самоврядування, волонтерами, журналістами.
13.15 –14:00 обід.
14.00 – 14.45 – переїзд до Новодеркульського конезаводу (село Новодеркул Біловодського району).
14:45 - Майбутнє українського конярства на прикладі Новодеркульського конезаводу.
Комплекс будівель конезаводу відноситься до культурної спадщини. Дізнаємось, як живе найстаріший конезавод України? Що з державним фінансуванням? Чи збережено генофонд? Спікер - Сергій В’ячеславович Гладков, директор.
15.50 – 16.00 – переїзд до села Плугатар.
16.00 – Що дала реформа децентралізації мешканцям Плугатарського старостинського округу Біловодської ОТГ.
Біловодська ОТГ створена в межах Біловодського району за принципом «один район – один громада». Наразі вважається успішною – на 32 місці у всеукраїнському рейтингу. Це район з дуже низькою густотою населення, аграрним виробництвом та частковою переробкою. Староста – Юрій Вікторович Ніпрун. Знайомство з результатами проєктів, спрямованих на благоустрій, розвиток виробництва, а також встановлення мобільного зв’язку (у цьому районі з ним великі проблеми). Відвідини підприємства, яке спеціалізується на розведенні бройлерів.
17.30 – від’їзд до Сєвєродонецька
21 серпня 2020. Сєвєродонецьк - Рубіжне
9.30 – 10.30 – зустріч із Сергієм Гайдаєм, головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Поговоримо про досвід об’єднання зусиль влади, бізнесу та громади задля розвитку території та поліпшення якості життя людей.
10.45 – 12.00 – Міжконфесійний діалог, адаптація меншин, толерантність. Знайомство із центром «Бісмілля». Спікер – імам Темур Берідзе.
12.00 – 12.30 – переїзд до міста Рубіжне.
Обід.
14.00 – Медична реформа і пандемія корона вірусу. Принцип «гроші — за пацієнтом”. Чи з’явилася конкуренція між медичними установами? Відвідини клініко-діагностичного центру «Фармбіотест» у Рубіжому.
15.30. – від’їзд.