Четвер, 03 вересня 2020 12:18

Презентація Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень СумДУ

4 вересня, у п’ятницю, об 11:00 в Сумському прес-клубі відбудеться презентація Центру соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету.

Під час прес-конференції буде презентовано діяльність ЦСГАРД, представлено план подальшої дослідницької роботи; вивчено запити ЗМІ щодо перспективних аналітичних матеріалів; представлено діяльність в рамках реалізації проєкту «Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні» (за підтримки фонду «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні»).

Спікери:
- Андріана Костенко, кандидат політичних наук, доцент, керівниця проєкту «Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні»;
- Ніна Світайло, кандидат філософських наук, доцент, зав. каф. психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ;
- Владислав Сміянов, доктор медичних наук, професор, зав. каф. громадського здоров’я СумДУ.

До відома:
Про діяльність Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету (http://csgard.sumdu.edu.ua/uk/)

Контактна особа: Андріана Костенко, тел. 0509741149