Понеділок, 14 вересня 2020 07:51

Шановні журналісти, запрошуємо вас у престур «Чим живе моя громада»

Ви маєте унікальну нагоду відвідати перший в Україні майстер-клас малювання нафтою та побувати у селі Сонячне, що претендує на звання «Неймовірні села України-2020»!

24 вересня Чернеччинська об’єднана громада, що в Охтирському районі Сумщини, спільно з Сумським пресклубом пропонують вам познайомитися з життям і досягненнями однієї з найбільших сільських ОТГ Сумської області, що, за версією Фонду  «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», входить у рейтинг найкращих 200 громад України.

Ви ознайомитеся з інформацією про громаду, заплановані та вже виконані проєкти; почуєте розповіді команди, яка їх реалізує; зустрінетеся з керівниками ОТГ, НГВУ «Охтирканафтогаз», Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, що працюють на території громади; поспілкуєтеся з жителями громади.

Акредитуватися на участь у престурі можна до 20 вересня

за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , надавши наступну інформацію:

назва ЗМІ; ПІБ учасника та його посада; номер контактного телефону, електронна адреса учасника. УВАГА: кількість місць обмежена, тож поспішайте!

Організатори

-       надають транспорт Суми-Охтирка-Суми; для інших дорожні витрати відшкодовуються за наявності квитків;

-       забезпечують учасників харчуванням;

-       забезпечують засобами індивідуального захисту проти COVID-19.

ОБОВʹЯЗКОВА УМОВА УЧАСТІ В ЗАХОДІ: кожне медіа зобов’язується підготувати за підсумками престуру щонайменше 2 (два) журналістські матеріали, які будуть опубліковані у даному ЗМІ.

Орієнтовна програма:

7.30   Виїзд учасників престуру, які їдуть централізовано  з Сум, від пресклубу (Покровська площа,13).

Учасники з інших міст, які приїздять самостійно, мають повідомити про час свого приїзду та відʹїзду.

09:00 – 10:00   Реєстрація, ранкова кава (м.Охтирка, вул.Київська,1).
10:00 – 10:30   Прес-конференція з головою Чернеччинської сільської ради Романом Бубликом про досвід об’єднання зусиль влади та представників агропромислового господарства задля розвитку територій громади та поліпшення якості життя людей.

10.40 – 11.00   Виїзд до села Бугрувате, нафтової «столиці» району.

11.00 – 11.30   Оглядова екскурсія до нафтових верстат-качалок  «Нафтовидобувна галузь та її провідна роль у розвитку регіону», спікер – Сергій Наслєдніков, керівник НГВУ «Охтирканафтогаз».

11.30 – 12.00  Огляд соціальної інфраструктури села Бугрувате. Зустріч із виконуючою обов’язки старости Бугруватського старостинського округу Юлією Таран «Сучасне село – можливості та перспективи».

12:00 – 12:40  Унікальний майстер-клас малювання нафтою з елементами інтерактиву «Чорне золото». Малювання нафтою (нафтизм) вже є популярним у деяких країнах, але в Україні цей напрям у живописі буде презентований вперше саме у селі Бугрувате.

12.40 – 13.00  Вручення сувенірної продукції учасникам заходу, презентація туристичного потенціалу громади, кава-брейк на природі.

13:00 – 13:10  Виїзд до села Сонячне.

13.10 – 13.40  Оглядова екскурсія селом, відвідання закладів соціальної інфраструктури, презентація проєкту-заявки «Сонячна лаванда» на участь у конкурсі «Неймовірні села України 2020». Спікер – Віталій Лазаренко, виконуючий обов’язки старости Сонячненського старостинського округу.
13.40 – 14.20  Візит до музею Іванівської дослідно-селекційної станції, ознайомлення з історією села Сонячне, що нерозривно поєднана з відомим цукровиробником і меценатом Павлом Харитоненком, спікер – Михайло Солошенко, директор  Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, депутат Чернеччинської сільської ради.

14.20-15.00  Обід, виїзд до м. Охтирка.