Понеділок, 14 вересня 2020 11:49

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗКАЖЕ ПРО ЙОГО ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛУГИ - АКУТАЛЬНО В ЧАС КАРАНТИНУ!

17 вересня 2020 р. з 11:00 до 12:30 у INVERIA flow space (Бізнес конференц-хол, вул. Володимирська, 49А) відбудеться пресконференція “Електронні послуги Пенсійного фонду України” для представників медіа Сумської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва.

Участь у прес-конференції візьмуть:
Євгеній КАПІНУС - Голова правління Пенсійного фонду України,
Ірина КОВПАШКО - заступник Голови правління Пенсійного фонду України,
Олександр МАЛЕЦЬКИЙ - директор Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України,
керівники головних управлінь Фонду у відповідних регіонах.
Під час заходу представників засобів масової інформації ознайомлять з онлайн-сервісами, які дозволяють спростити взаємодію громадян та Фонду.
Такими сервісами є:
Пенсійний калькулятор, який дозволяє самостійно прорахувати розмір майбутньої пенсії. Орієнтований на тих, хто ще не є пенсіонером.
При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в Реєстрі застрахованих осібПенсійного фонду України.
Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії, користувач може внести додатково самостійно.
Електронна трудова – усуне можливі ризики і негативні наслідки втрати трудової книжки, її фізичного пошкодження, фальсифікації та внесення недостовірних відомостей.
Ведення трудової діяльності працівника в електронній формі є передумовою для запровадження автоматичного призначення пенсій та соціальних виплат.
Автоматичне призначення пенсії – призначення пенсії за фактом настання події – досягнення пенсійного віку.
Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно, без будь яких часових обмежень. Опрацювання та, в разі необхідності, перевірку даних буде проведено завчасно.
Пенсію буде призначено автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних в Пенсійному фонді даних та поданих людиною документів.
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” – сервіс, що надає доступ громадянам до електронних сервісів Фонду з мобільних пристроїв (телефона, планшета).
Використовуючи застосунок можна повноцінно користуватись своїм особистим електронним кабінетом - отримувати усю необхідну інформацію про заробітну плату та страховий стаж, переглядати дані електронної пенсійної справи, Електронного реєстру листків непрацездатності, в онлайн режимі переглядати відомості електронної трудової книжки, звертатись до Пенсійного фонду та отримувати відповіді.
Акредитація на пресконференцію є обов’язковою.
Сумcькі журналісти акредитуються за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказавши назву медіа, ПІБ, посаду, контактні дані.
Пресконференція буде проходити з дотриманням визначених санітарних норм.
Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку “Трансформація фінансового сектору”.
Додаткову інформацію про захід можна отримати за телефонами: (044) 490-69-88/90, 050-331-87-61