Вівторок, 15 вересня 2020 06:20

«Приватизація та оренда державного майна у світлі останніх змін у чинному законодавстві»

Спілкування на цю тему відбудеться 18 вересня, у п’ятницю, о 12.00 у пресзалі Сумського пресклубу за адресою Покровська площа, 13 (2 поверх).

Чи знають усі зацікавлені, що, за відповідним наказом Фонду державного майна України до переліку об'єктів малої приватизації, розташованих на території Сумської області, минулого року включено 58 локацій? Хто стане їх власником? Наші місцеві підприємці, господарники, чи люди «зі сторони», для яких важливо, не інвестувати в обʹєкт, аби зробити його частиною місцевої інфраструктури, а перепродати?..
Нюансів приватизаційного процесу чимало. Як зробити його більш прозорим та що для цього здійснює Фонд, загалом про діяльність Фонду державного майна України і, зокрема, його підрозділу – Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, із журналістами говоритиме в.о. заступника начальника регіонального відділення – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр ЄФІМЕНКО.
Під час заходу будуть дотримані правила карантинної безпеки.
Запрошуємо до спілкування!