Понеділок, 08 лютого 2021 08:41

Дотримуються чи не дотримуються українці карантинних обмежень і чому

Презентація результатів соціологічного опитування

10 лютого об 11.00 у залі Рим (аудиторія 115)  Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)  відбудеться презентація результатів Всеукраїнського соціологічного опитування «Мотивація дотримання/недотримання населенням України карантинних обмежень», яке проводилося протягом листопада-грудня 2020 року Центром соціальних досліджень Сумського державного університету.

Дослідження мало на меті проаналізувати чинники, що зумовлюють поведінку людей у період пандемії, зокрема стосовно дотримання/недотримання карантинних обмежень, а також розробити рекомендації щодо формування комунікаційної політики для зміни поведінки людей у разі виникнення тривалої перспективи застережень в умовах пандемії Covid-19.

Якими виявилися результати фокус-групових інтерв’ю та анкетування 1700 респондентів, які представляють доросле населення України віком від 18 років і старше, розкажуть доповідачі:

Андріана КОСТЕНКО – докторка політичних наук, доцентка, керівниця дослідження;

Ніна СВІТАЙЛО – кандидатка філософських наук, доцентка, завідуюча кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ;

Владислав СМІЯНОВ – доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою громадського здоровʹя Медичного інституту СумДУ.

Дослідження проводилося Центром соціальних досліджень Сумського державного університету протягом листопада-грудня 2020 року в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Контактна особа: Костенко Андріана Миколаївна

Номер телефону: +380 50 974 1149

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.