Субота, 06 березня 2021 06:49

Прес-тур запрошує на Харківщину!

https://rotozeev.net/kharkov-foto https://rotozeev.net/kharkov-foto

До уваги журналістів Дніпропетровської, Донецької, Волинської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської областей!

Харківський прес-клуб запрошує 18-19 березня 2021 року взяти участь у  прес-турі: «Досвід реформ на Харківщині».

Виклики децентралізації; що таке терапевтичний ефект природи; рецепти для чорнозему; що уміють  діти із синдромом Дауна; успішні переселенки, - журналісти дізнаються про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей та громад. 

Вимоги до журналістів:

Підготовка за результатами поїздки цікавих та корисних для читачів своїх регіонів публікацій протягом двох тижнів після прес-туру.

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА до 16.00 9 березня!

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1fjd_nGX0EXAmtyY3JN1A3CAD80jL5kbzr80skZe0i6U/edit

❗️Всі учасники прес-туру отримають на свою електронну адресу підтвердження участі та програму заходу.

Організатори на час прес-туру забезпечують готелем, відшкодовують також вартість квитків та добові.

Потрібно  прибути в Харків 18 березня до 8.30, відʹїзд планувати після 18.00 19 березня 2021 року.

Попередня програма (буде доповнюватись та уточнюватись).

18 березня

Досягнення та виклики реформи децентралізації на Харківщині. Відвідини Олексіївської та Біляївської громад.

8:30–від'їзд  до  Олексіївської та Біляївської сільських громад.

Журналісти дізнаються: Як розвиваються невеликі громади, що вскочили в «останній вагон» реформи децентралізації? Які соціальні послуги мешканцям надають? Чи легко перетворити звичайне селище на «столицю» громади. Почуємо, як формується бізнес клімат, що дає додаткові робочі місця, поповнює бюджет. Чи відчувають мешканці соціальну відповідальність бізнесу? Що пропонують змученим пандемією COVID-19 містянам? Вчені кажуть про терапевтичний ефект природи. У громадах вважають, що це не про шашлики під алкоголь, з якими у багатьох українців асоціюється перебування в лісі.

18:00 повернення до Харкова

19 березня

9.30 – Чому Україні потрібні Національна та регіональні програми охорони ґрунтів? Відвідини Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського». Дізнаємось про якість знаменитого українського чорнозему. Як його охороняти та раціонально використовувати?

11:00 - Як Україні закріпитися на світовій мапі моди?

У Харківському прес-клубі представники фешн-індустрії розкажуть, як розвивається  галузь: освіта, напрямки, проблеми, досягнення. Наскільки складно  будувати модний бізнес, залучати інвесторів. Відбудеться показ дипломних проектів бакалаврів та магістрів Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

13.00 -14.00 обід

14.30 –17.00 Як у Харкові допомагають «дітям сонця» адаптуватись до життя? Напередодні Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна (21 березня) побачимо, як діти вирощують мікрогрін різних культур. Ці паростки дуже популярні у прихильників здорового харчування. Навчання підлітків відбувається на базі громадської організації «Карітас-Харків». Організатори проекту хочуть допомогти і дітям з синдромом Дауна та їхнім батькам освоїти новий вид діяльності, який може приносити не тільки задоволення, а й заробіток. Ще одне із завдань цього проекту - прищепити звичку правильно харчуватися. Навчання ведуть переселенки з Донеччини сестри Валентина Денисенко і Тетяна Чернікова. Вони варті окремого журналістського матеріалу. Покинули рідну Горлівку, пробивалися в «суворому» Харкові, розвивають власну справу, вирощуючи на орендованій ділянці в передмісті екологічно чисту мікрозелень. Наразі постачають свою продукцію у кілька супермаркетів та відомі ресторани.

18.00 – відʹїзд

Прес-тур в межах проекту Харківського прес-клубу Media Hub Kharkiv за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.