Субота, 20 червня 2020 13:32

Спасибі, тату, що ти є!

21 червня відзначається Міжнародний день батька. Відеоролик, який підготував проект «Гендерно чутливі ініціативи» громадської організації «Сумське громадське коло»  у партнерстві з ГО  «Калинове гроно», присвячене цьому дню. Використовувати відео у ЗМІ та соцмережах – можна!
Онлайн-тренінг «Як навчити школяра писати новину, розуміти стандарти журналістики, не вірити замовним матеріалам і їх розрізняти» відбувся 16-17 червня у рамках проєкту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Мобілізація зусиль для стимулювання попиту на кращу журналістику та вдосконалення навичок критичного мислення…
Міністерство довкілля Німеччини профінансує дев’ять проектів з адаптації до зміни клімату в Україні. Три цих проекти реалізовуватимуться на Львівщині, три на Волині і три в Сумській області. Про це повідомив національний координатор конкурсу та проектів Фонду Міхаеля Зуккова (Німеччина) в…
Переважна більшість громадян України за останні два роки не мала проблем з банками, – засвідчили результати опитування Фонду гарантування вкладів.
Більше 40% новин, опублікованих на сайтах сумських онлайн-ЗМІ, стосуються тематики пандемії коронавірусу та ситуації, що склалася внаслідок карантинних заходів в області та місті Суми.
Нагадуємо, що для юридичної допомоги журналістам та редакціям  працює «гаряча» телефонна лінія.
Від Mediakola: Хто не знайомий із Андрієм Гриценком, нагадаємо. Він працював у глухівському виданні «Данкор-Глухів». Певний час був наставником глухівської команди школярів – учасників Турніру юних журналістів. Шкода, залишив цю справу, і, здавалося, відійшов від журналістики, цілком перейшовши на педагогічні…
30 березня парламент проголосував за проєкт закону № 3275 про коронавірус, однак медійникам від нього чекати нічого.
4 березня у м. Суми у приміщенні Сумського прес-клубу експерти ГО «Антикорупційний штаб» провели презентацію інноваційного діджитал-інструмента – Антикорупційної карти ремонтів.
Субота, 25 січня 2020 18:22

Продай свій онлайн-продукт!

У Харківському прес-клубі відбувся тренінг «Організація ефективної рекламної служби редакції. Як максимізувати продажі у медіа?»
Сторінка 1 із 11