Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волинської області та Інтерньюз-Україна запрошують  журналістів/журналісток регіональних друкованих та інтернет-видань до участі в конкурсі зі створення матеріалів на гендерну тематику (на гонорарній основі).
Зовнішня реклама, "джинса", порушення при визначенні та облаштуванні місць для розміщення агітаційних матеріалів, соцопитування зі збором персональних даних - ознаки першого етапу виборчої кампанії на Сумщині. З початку виборчого процесу до поліції надійшло 13 повідомлень про можливі порушення. Про це…
Волинський прес-клуб у партнерстві з Гендерним центром Волинської області, Незалежною громадською мережею прес-клубів України розпочинають наступну хвилю з розвитку гендерної чутливості українських медіа та формування недискримінаційного суспільства.
Публічний звіт Сумської обласної державної адміністрації «Результати ремонту та будівництва доріг за 2018 рік» відбувся у форматі «круглого столу», що пройшов у конгрес-центрі СумДУ 5 лютого.
Телефонне консультування, що діяло в рамках проекту допомоги роздержавленим і роздержавлюваним ЗМІ, повертається. Сумський прес-клуб у якості партнера основного виконавця проекту - Тернопільського прес-клубу - буде розміщувати на сайті "Медіа-коло" всі запитання-відповіді. Тож звертйтеся, - вас проконсультують!
Недригайлівська районна газета «Голос Посулля» традиційно кілька років поспіль визначає рейтинг подій і особистостей. І ось у щойно  у номері з друку – приємна новина: «ЖУРНАЛІСТОМ РОКУ» названа Алла Акіменко.
27 грудня у Сумському прес-клубі прес-конференція ОПОРИ стала першим заходом передвиборчого прес-центру, що  працюватиме вже на одинадцятих виборах.
До початку офіційного старту виборчої кампанії спостерігачі ОПОРИ у Сумській області фіксують зовнішню рекламу потенційних кандидатів на посаду Президента України, публікації з ознаками замовності та «чорного» піару, активність партій у проведенні благодійних заходів, випадки непрямої агітації з імовірним використанням бюджетних…
26 грудня  радниця з питань ВПО в Сумській області Оксана Іванцова презентувала рейтинг подій у сфері захисту переселенців.
Які головні питання зараз стоять перед нацією? Які виклики ми вже подолали з періоду здобуття незалежності? Що маємо робити далі? На ці запитання можна знайти відповідь у книжці Віктора Рога «Ієрархія національних пріоритетів», презентація якої відбулась 22 грудня у Сумській…
Сторінка 1 із 7