Середа, 30 грудня 2020 09:26

Дві юних журналістки з Сумщини перемогли у конкурсі до Дня гідності та свободи

Про це на своїй офіційній сторінці повідомила Охтирська міська рада.

“Вихованки гуртка «Юні журналісти» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді (керівник Тетяна Стась), які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу есе ім. Сергія Кемського до Дня гідності та свободи, що відбувся у листопаді 2020 року.

Змагання присвячене пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського та інших справжніх патріотів України, які загинули, захищаючи національні ідеї рідної держави, а також з метою патріотичного виховання майбутньої наукової генерації країни. Експерти з Міністерства освіти і науки України, Національної спілки письменників України, Національного центру «Мала академія наук України» оцінили 302 есе учнів 8-11 класів, враховуючи грамотність, логічність, цілісність, зрілість думки, оригінальність та самостійність у написанні власного висловлювання.

Вітаємо дівчаток з перемогою! Віримо, що покоління, яке прагне і вчиться розуміти, аналізувати суспільні перетворення в Україні, досягне кращого майбуття для нашої держави!”, – повідомили у міській раді.

Ярослав Литвиненко