Середа, 02 червня 2021 13:03

Суспільне відзначає День народження і професійне свято пропозицією співпраці

Сумському обласному телебаченню, а нині – регіональному Суспільному мовнику, телеканалу UA: Суми 1 червня сповнилося 60.  Для людини такий вік уже поважний, для телебачення, вважайте, – підлітковий. Тож і відзначення дати колеги-телевізійники проведи не офіціозними урочистостями, а презентацією своїх нових проєктів, що готуються до старту у наступному телевізійному сезоні. Назвали захід «Створюй з Суспільним» і  показали та розказали в деталях, на яких умовах Суспільне створює контент разом зі сторонніми продакшенами, які теми та ідеї затребувані та хто може бути зайнятим у цьому виробництві.

Звичайно, найбільш потужно представлена сьогодні з проектом «Під прицілом» журналістка Олена Адаменко та її команда. Хоча виконана попереднього року програма «Еколюди» теж мала б жити далі – вона пропонує позитив, якого, зізналася Олена, їм після проведення журналістських розслідувань також бракує.

суспільне адаменко

Розповіла про свої творчі пошуки і команда проєкту «Країна пригод». Низка квестів у туристичних місцях Сумщини, напевне, запамʹяталася глядачам. А ще майже-майже в ефірі нова пригодницька програма – кулінарна, де будуть знайдені, освоєні та презентовані давні рецепти різних куточків Сумщини.

Планами на створення програми про місцеві медичні проблеми поділився керівник громадської організації «Клуб «Шанс» Андрій Букін. А керівник творчої програми «Мамо, іду в актори» Володимир Нянькін розповів, яким потрібним виявився  проєкт для його учасників.

суспільне букін 2

суспільне оксана такул

Продюсерка Суспільного Оксана Кириленко та менеджер Олександр Такул розповіли про механізм участі у програмах суспільного – творчий, організаційний, фінансовий. І, звичайно, запросили до співпраці. Але – з розумінням того, що робота має бути фаховою. Тому пробувати потрібно, зразу піднімаючи власну планку щонайвище. Адже з 15 заявок, поданих минулого року, на сумському суспільному відібрали 10, а київська комісія, чиє слово є вирішальним, – лише сім. Непросто? Так? Але ж як затягує те телебачення і як складно відмовитися від цього «наркотика», коли вже звик до нього… Не пробували? Вперед!

суспільне page 1

А тим часом вітаємо Суспільне-Суми з «круглим» днем народження! Успіхів!