Середа, 29 червня 2022 09:09

На памʹять про тебе, Василю Васильовичу!

Журі підбило підсумки Конкурсу шкільних видань і юних авторів Сумщини. Цей конкурс був складовою Фестивалю «Медіасвіт веде у Всесвіт». 

Організаторами заходу, що проходив під девізом «Кафедра журналістики та філології Сумського державного університету – школярам Сумщини», стала власне кафедра журналістики та філології СумДУ в партнерстві з громадською організацією «Сумський прес-клуб». Підтримали захід Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумська обласна організація Національної спілки журналістів України.

Конкурс юних авторів цьогоріч проводився вперше. Через війну початок фестивалю було відтерміновано. А в перші дні війни і кафедра, і письменницька спільнота понесли тяжку втрату – 1 березня не витримало хворе серце заступника голови журі конкурсу Василя Васильовича Чубура. Редактор газети «Резонанс» Сумського державного університету, видатний поет, перекладач, критик, член Національної спілки письменників України пішов від нас у засвіти.

Багато років він працював із обдарованою молоддю і його памʹятають члени Малої Академії Наук, учасники всіх турнірів юних журналістів, численних конкурсів… Тож журі спільно з оргкомітетом Фестивалю вирішило присудити конкурсу юних авторів Сумщини імʹя Василя Чубура.

Роботи перших учасників цього творчого змагання хороші. Тобі б сподобалися, Василю Васильовичу!