Вівторок, 06 червня 2017 03:36

Районки отримали дорожню карту до подальшої приватизації

Тернопільський прес-клуб підготував до друку і випустив чергову брошуру із серії «Районки стають незалежними».

Видання містить проекти документів для перетворення комунальних газет у приватні на другому етапі роздержавлення. Користувачі проекту отримали інформацію про те, як засновники газет мають приймати рішення про припинення юридичної особи – редакції газети, ознайомитись із процедурою припинення юридичної особи шляхом перетворення, і як здійснювати державну реєстрацію новоствореної юридичної особи, як перереєстровувати друкований засіб масової інформації. Родзинкою видання є те, що подано конкретні відповіді на численні запитання, які хвилюють керівників комунальних ЗМІ, учасників проекту.
Упорядники видання Людмила Панкратова, медіа-юрист, адвокат ГО Інститутe розвитку регіональної преси, Володимир Андріїшин, координатор проекту, завідувач кафедри журналістики Тернопільської філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Усі редакції, які брали участь у проекті, в тому числі - сумські видання, безкоштовно отримають посібники для користування, іншим регіонам при потребі Тернопільський прес-клуб розішле поштою. Зголошуйтесь Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Збірку видано в рамках проекту «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» Тернопільського прес-клубу при підтримці “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).