Четвер, 22 лютого 2018 10:11

Маєте проблеми з роздержавленням? Вам підкажуть, як їх вирішити!

Видано посібник із вирішення проблем роздержавлення українських газет.

У Тернополі відбулася презентація практичного посібника з питань реформування державних і комунальних ЗМІ, виданого у рамках проекту Тернопільського прес-клубу «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» при підтримці «Українського медійного проекту» (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Цінність даного практичного посібника передусім у тому, що в ньому зібрано відповіді-консультації медіа-юристів на запитання, з якими телефоном чи письмово зверталися керівники та працівники редакцій із різних областей України. Тобто розглянуто і згруповано за відповідними розділами конкретні проблемні ситуації, з якими люди зіткнулися в ході роздержавлення своїх газет. Видання буде розповсюджено в усіх 11-ти регіонах України, охоплених діяльністю названого проекту, де його отримають у кожній редакції.
Сумські редактори зможуть познайомитися з посібником передусім на тренінгу, що відбудеться у березні в Харкові. Тим, хто не стане учасником тренінгу, посібники будуть надані в Сумському обласному прес-клубі або ж надіслані бажаючим.
До слова, це вже третій практичний посібник, підготований Тернопільським прес-клубом у рамках проектів на підтримку українських газет у процесі їх роздержавлення. Перший – «Районки стають незалежними» – побачив світ у серпні 2016 року і являв собою збірник проектів документів, необхідних в процесі реформування ЗМІ. Другий минулого року отримали через обласний прес-клуб і «районки» Сумщини.