Середа, 26 жовтня 2016 10:08

Глухівчани поставили незадовільну оцінку меру Глухова Мішелю Терещенку (результати опитування)

Жителі міста Глухова Сумської області незадовільно оцінили виконання передвиборчих обіцянок власним міським головою Мішелем Терещенком за підсумками року роботи на посаді мера. Про це свідчать результати соціологічого опитування думки жителів Глухова, проведеного компанією «Active Group».

Так згідно даних дослідження найбільша середньозважена оцінка, яку поставили мешканці Глухова власному міському голові за ремонт доріг склала 2,5 балів за п’ятибальною шкалою. Причому відповідаючи на це запитання, 39,6% опитаних поставили міському голові «одиниці», в той час, як п’ятірки – лише 13% опитаних.

Роботу по перетворенню міста у туристичний центр позитивно оцінили лише 21% опитаних (9,9%поставили «четвірки» і 11,1% поставили «п’ятірки»). В той час як негативні оцінки поставили 70,6% опитаних. В результаті середньозважена оцінка роботи Мішеля Терещенка в цьому напрямку опинилась на рівні 2,3 бали серед опитаних.

Решту з п’яти напрямків, працювати в яких обіцяв тоді ще кандидат на посаду міського голови глухівчани оцінили в межах від 2 до 2,2 бали. Це боротьба з безробіттям (2,1 бали), зниження комунальних тарифів (2,2 бали) і відкриття шкіл, садочків та об’єктів культури (2 бали).

Коментуючи власні відповіді респонденти виказували певне розчарування, яке можна пояснити з одного боку ефектом завищених очікувань від роботи європейця, з іншого – тим, що новий міський голова, опинившись на посаді, не зміг вписатися в українську систему управління, щоб ефективно нею керувати.

Опитування проходило у місті Глухові в період з 15 до 24 жовтня. Загалом опитано 985 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 3%.