Четвер, 04 жовтня 2018 07:48

Нова версія «Машини часу»

3 жовтня у Сумському прес-клубі відбулася презентація монографії  професора, доктора економічних наук Леоніда Мельника «Машина времени» Н.Н. Неплюева» та ще кількох його останніх книг.

 «Сьогодні, коли людство у ході ІІІ і ІV промислових революцій шукає шляхи переходу до «зеленої» економіки, із подивом приходиш до розуміння того, що багато компонентів прийдешнього суспільства незбагненним чином було вже реалізовано понад сторіччя тому в безпрецедентному за своїм змістом і результатами діяльності Хрестовоздвиженському трудовому братстві, заснованому на землі Сумщини видатним філософом і практиком Миколою Неплюєвим», –  говорить Леонід Мельник. Презентуючи монографію, видруковану видавництвом «Університетська книга», автор наголосив, що своїм співавтором вважає Валерія Авдасьова, директора народного музею М.М. Неплюєва у селі Воздвиженське Ямпільського району. Фінансову підтримку виданню надала група компаній «Технологія» та її керівник Володимир Заєць, який намагається за можливості втілювати досвід Миколи Неплюєва у своєму бізнесі.

Також Леонід Мельник представив нові книги «Рождение сестейновой экономики: Опыт ЕС и практика Украины в свете ІІІ и ІV промышленных революций: монография» та «Зелена» економіка (досвід ЄС і практика України у світлі ІІІ і ІV промислових революцій): підручник» (Суми: Університетська книга, 2018), у яких читач має змогу познайомитися з контурами того суспільства («зеленої» економіки), до якого стрімко наближається людство в ході ІІІ і ІV промислових революцій.

Фото Сергія ТИХЕНКА