Середа, 06 лютого 2019 08:24

Увага! Починає діяти «Гаряча лінія» з надання правової допомоги редакціям

Телефонне консультування, що діяло в рамках проекту допомоги роздержавленим і роздержавлюваним ЗМІ, повертається. Сумський прес-клуб у якості партнера основного виконавця проекту - Тернопільського прес-клубу - буде розміщувати на сайті "Медіа-коло" всі запитання-відповіді. Тож звертйтеся, - вас проконсультують!

Непростий процес реформування комунальних газет, що тривав впродовж трьох років згідно з Законом “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, в основному завершився. Однак ті чи інші проблеми у частини редакцій залишаються; можливо, виникатимуть і нові в ході вже самостійної діяльності.  Для допомоги у їх вирішенні відкривається «гаряча» телефонна лінія. Щоденно у робочі дні – з понеділка до п’ятниці – з 10-ї до 14-ї години безкоштовні юридичні консультації всім потребуючим надаватиме медіа-юрист Ігор Федоренко. Телефон – 099-986-69-66. 
   

«Гаряча лінія» працюватиме в рамках проекту Тернопільського прес-клубу «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.