Неділя, 31 березня 2019 09:36

#виборчий медіа-день: які загрози можуть бути у день виборів?

«Поступила інсайдерська інформація, що один із кандидатів бачить можливість зриву виборів. Що мається на увазі? До скупчень людей біля виборчих дільниць  будуть підходити підготовлені особи для провокування скандалу. Це надасть дискомфорту під час голосувань, - повідомив на прес-конференції у Сумському прес-клубі представник Всеукраїнської громадської ініціативи «За вибори без поліцейського свавілля» Микола Сурженко.

Також він розповів, що поліцією виявлено чотири тисячі екземплярів друкованого матеріалу «чорного піару» проти одного з кандидатів у президенти.

У Сумській області діє близько тисячі виборчих дільниць і повсюди працюють  активісти ініціативи «За вибори без поліцейського свавілля».

Керівник обласного осередку  політичної партії  «Правий  сектор»   Сергій Супрун наголосив, що поки що порушень не виявлено, були лише технічні несправності: на одній із дільниць  Сум о десятій годині ранку  спостерігачі  заявили, що одна з урн неправильно оформлена. 

 Сергій Супрун акцентував увагу на спостереженні, що зараз на голосування ідуть лише люди похилого віку  і майже немає молоді.
Дар’я ЛОБАНОК