Неділя, 31 березня 2019 12:08

#виборчий медіа-день: поки що найменша явка голосуючих у місті Суми

«Уже відомо, що всі виборчі дільниці дільниці відкрилися вчасно. Надзвичайних ситуацій, що можуть вплинути на вибори, наразі не зафіксовано», – підтвердила виступи промовців попередніх прес-конференцій у Сумському прес-клубі заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Ірина Мозгова.

Станом на 11 годину явка виборців становила 14,25%. Найбільш активно голосували в Недригайлівському районі – 20,6%. У Липоводолинському районі вже віддали свої голоси 20,3%. У Глухівському – 19,3%, Кролевецькому – 19,2%,  Роменському –18,4%.

Найактивнішим серед міст є Глухів. А у Сумахі Лебедині поки що найгірші результати, у середньому по 11%.

На думку Ірини Мозгової, така різниця у явці, можливо, зумовлена, різницею у вікових категоріях. У Недригайлівському та Липоводолинському районах проживають старші люди за віком, на відмінну від міст, у яких переважає молодь. А як правило, старші люди звикли вирішувати свої справи зранку, у тому числі і віддати свій голос. А ось молодь звикла відкладати справи на потім. 

Ірина Мозгова висловила сподівання, що молодь все ж візьме участь у виборах і наголосила: «Молоді жити у тій країні, яку ми оберемо сьогодні!»

Олена МАРЧЕНКО