Середа, 13 листопада 2019 04:32

До уваги журналістів! Працює «Гаряча лінія» з надання правової допомоги редакціям

Після невеликої перерви черговий етап роботи розпочав проект Тернопільського прес-клубу з підтримки місцевих видань, що здійснюється за підтримки прес-клубів інших областей України, у тім числі й Сумського.

«Формат роботи, як і раніше, передбачає юридичні консультації, тренінги, спрямовані на розвиток реформованих газет у регіонах, – розповідає керівник проекту, голова Тернопільського прес-клубу Анжела Кардинал. – Створюватимемо нові сайти, маємо кілька новинок і мотивацій для редакцій».
Нагадуємо, що для юридичної допомоги журналістам та редакціям  працює «гаряча» телефонна лінія. Щоденно у робочі дні – з понеділка по п’ятницю – з 10-ї до 14-ї години безкоштовні юридичні консультації всім, хто потребує, надаватиме медіа-юрист Ігор Федоренко. Телефон – 099-986-69-66. 
«Гаряча лінія» працює в рамках проекту Тернопільського прес-клубу «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.