Середа, 21 грудня 2016 13:32

Радіопрограма Головного редактора "Слободи-FM" Олександра Бабурова перемогла у всеукраїнському конкурсі

«Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Таку назву мав Всеукраїнський конкурс журналістських робіт, присвячених створенню в Україні територіальних громад.

Серед організаторів конкурсу - Рада Європи, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, громадська організація «Інтерньюз-Україна». Прийом конкурсних робіт тривав протягом 2016 року. Журналістські напрацювання (а їх було 218) оцінювались у 4 номінаціях: Інтернет-стаття, газетна (журнальна) стаття, радіо та телевізійна програми.

У номінації «Радіо» перемогла передача «Децентралізація. Старт на Сумщині» головного редактора «Слободи-FM» Сумської регіональної філії НТКУ Олександра Бабурова. Журі відзначило високу професійну майстерність автора, глибоку обізнаність та креативність у висвітленні теми. У передачі переможця розповідалось про першу у нашій області Березівську територіальну громаду, що у Глухівському районі.

Олександр Бабуров отримав диплом за перше місце з рук Віце-прем'єр-міністр України Геннадія Зубка.

За словами організаторів, наступного року переможці та лауреати конкурсу відвідають одну з країн Євросоюзу та ознайомляться з досвідом тамтешнього місцевого самоврядування.