П'ятниця, 28 квітня 2017 13:37

Інститут масової інформації оголошує конкурс фотографії про роботу журналістів

Інститут масової інформації запрошує фотокореспондентів до участі у конкурсі фотографій про роботу журналістів.

П’ять найкращих фото отримають грошову винагороду.

Сума винагороди становить 8 000 грн за перше місце, 5 000 грн. за друге місце, 4 000 грн. за третє місце, 3 000 грн. за четверте місце, 2 000 грн. за п’яте місце.

Одна особа може подати на конкурс не більше 5 фото.

Вимоги до робіт, що подаються на конкурс:
- фото має висвітлювати діяльність журналістів при виконанні службових обов’язків;
- оригінал або фото із застосуванням корекції, що не змінює суті зображуваного на фото (не менше 3000, але не більше 5000 пікселів по довшій стороні);
- фото має бути інтелектуальною власністю автора або він має отримати згоду іншого співвласників на подання фото на конкурс на викладених тут умовах;
- фото має бути підписано за наступним чином «Назва фото, що розкриває його суть, Місце, де було зроблено та Дата»;
- фото має бути зроблено у період 2013-2017рр.

Звертаємо увагу, що всі фотографії, які надіслані на цей конкурс, відповідними володільцями прав інтелектуальної власності надаються ГО «Інститут масової інформації» з правами на відтворення, оприлюднення, опублікування, публічне сповіщення та публічний показ фото (із зазначенням авторів, правоволодільців, без мети отримання прибутку).

Матеріали на даний конкурс потрібно надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 травня 23.59 включно.

Для оцінки матеріалів, надісланих на конкурс, ІМІ створює Конкурсну комісію, до якої увійдуть представники ІМІ, Freedom House та відомі фотокореспонденти.

Фотографії-переможці будуть виставлені на виставці до Дня журналіста, що відбудеться у Києві 6 червня 2017 року та оприлюднені на сайті Інституту масової інформації.