Вівторок, 25 жовтня 2016 11:09

Входьте у Медіа-коло!

Новий Інтернет-майданчик, покликаний об’єднати інформаційно та не лише громадські організації, ЗМІ, експертне середовище, пишуче студентство, презентовано у обласному прес-клубі. Оскільки найбільш об’єднуючим символом є коло, то саме таку назву й отримав новий сайт – «Медіа-коло».

Створено ресурс у рамках проекту Сумської обласної громадської організації «Сумський прес-клуб», що був підтриманий у конкурсі проектів громадських організацій управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації. Назва проекту довга, але вичерпна: «Створення Інтернет-майданчику для налагодження комунікацій між інститутами громадянського суспільства та мас-медіа області, навчання та інформування з актуальних проблем ІГС та ЗМІ».


Справді, чи часто учасники однієї «геошки» цікавляться проблемами іншої, переглядаючи її сайт? Не часто, – зізнаються вони самі. А між тим, проблеми у всіх – схожі…


Чи регулярно мас-медійники цікавляться справами своїх колег із інших ЗМІ? А проте, у час хаосу професійності та хаосу на медіа-ринку, падіння ринку рекламного, процесу роздержавлення і прочая, прочая, їх проблеми спільні.


Тепер про все це можна буде дізнатися на одному сайті: новини; експертні думки; просто матеріали, що раптом не вписуються у формат ваших ЗМІ;  блоги – для душі та обміну думками; для студентів – місце практики; для юних, які пробують писати, – рубрика «Юнпрес»…


Сайт, окрім новинних та аналітичних матеріалів, містить таку рубрику, як «медіаграмотність». Там розміщуватимуться публікації на цю тему, «атифейки» та інформація про навчання з даного напрямку.


Також новий ресурс ставить за мету зібрати актуальні бази громадських організацій і засобів масової інформації в Сумській області. Наявні зараз у вільному доступі бази є неповними і незручними – адже специфіка громадських організацій передбачає часту зміну керівників, адрес і контактів, а бази ЗМІ містять сотні «мертвих душ». До того ж на сайті буде створено і базу Інтернет-ЗМІ – новинних сайтів, які хоча юридично і не є засобами масової інформації, фактично виконують основну роль в постачанні новин.


Сподіваємось на плідну співпрацю і готові отримати ваші матеріали на адресу сумського прес-клубу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.