Неділя, 20 листопада 2016 12:15

Журналістка UA:Суми Олена Адаменко перемогла у всеукраїнському Конкурсі на краще журналістське розслідування

19 листопада Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) назвав переможців Конкурсу на краще журналістське розслідування, що висвітлює реформи, за 2015 та 2016 роки, повідомляє Детектор медіа.

Нагородження відбулося під час Восьмої всеукраїнської конференції журналістських розслідувань.

У 2015 році у номінації «Краще онлайн та текстове розслідування процесу реформування» 1 місце посіли Тетяна Гайдабас та Олена Нефьодова, 2 місце - Сергій Гузь, 3 місце – Інга Фляжникова. У номінації за «Краще ТБ-розслідування, що висвітлює процес реформування» 1 місце посів Юрії Кіреєв, 2 – Олена Васіна, 3 – Тарас Зозулинський.

Переможцями 2016 року стали: у номінації «Краще онлайн та текстове розслідування процесу реформування» 1 місце посів Олег Перетяка, 2 – Оксана Пілянська, 3 – Ірина Мусій. У номінації «Краще ТБ-розслідування, що висвітлює процес реформування» 1 місце – Олена Адаменко, 2- Емма Антонюк, 3 - Олена Васіна.

«Відкриттям року» ІРРП назвав журналіста Богдана Красовського.

Також у 2016 році організація визначила двох переможців у номінації «Кращих журналістських розслідувань з теми децентралізації». Ними стали Сергій Старушко (1 місце) та Гліб Канєвський (2 місце).